Контактний телефон: 032 227 06 45

До уваги роботодавців!

 

До уваги роботодавців!

Впродовж 23-31 січня 2020 року  триває масштабна всеукраїнська кампанія на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 22.01.2020 № 2313/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами. 

Спільно з органами місцевого самоврядування, обласними управліннями Держпраці, ДПС, Пенсійного фонду, служби зайнятості, а також державних адміністрацій і інших служб проводиться роз’яснювальна робота з суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та необхідності сплати податкових зобов’язань до бюджетів всіх рівнів.

Заходи проводяться для підвищення відповідальності роботодавців під час виконання законодавства про працю та виявлення тих, які використовують неоформлену найману працю.

Суб’єкти господарювання після таких роз’яснювальних візитів матимуть змогу добровільно оформити всіх працівників відповідно до чинного законодавства.

Після роз’яснювальних заходів працівниками контролюючих органів будуть проводитися перевірки зазначених суб’єктів господарювання щодо дотримання законодавства про працю. У разі виявлення порушень роботодавцям доведеться сплатити значні суми штрафів, передбачені законодавством за такі порушення.

буклет Держпраці

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Вы должны войти Авторизованы чтобы оставить комментарий.