Зважаючи на ускладнену криміногенну ситуацію, що склалася в селі Сокільники, Сокільницька сільська рада планує з 1 січня 2018 року укласти Угоду на охорону громадського порядку в селі Сокільники шляхом патрулювання вулиць, контролю ситуації на вулицях села в режимі реального часу за допомогою камер вуличного відео спостереження, затримання підозрюваних, регулювання некримінальних дій з Охоронною компанією ТМ «360protect». Вищезгадана охоронна фірма успішно співпрацює з Давидівською ОТГ, та іншими громадами Пустомитівського району. При бажанні, власники приватних фірм, що працюють на території села Сокільники, а також власники приватних домогосподарств будуть мати можливість укласти свої Угоди на охорону приватної власності з вищезгаданою фірмою.