Наше село в об’єктиві. (від 04.05.2018)

З настанням весни розпочалися активні будівельні роботи в селі Сокільники. Проведений тендер на продовження будівництва дитячого садочка.

Продовжуються роботи по будівництву Народого Дому в селі Сокільники.

Безымянный1

Продовжуються роботи по реконструкції Центру реабілітації в селі Сокільники.

Безымянный2

Проводиться тендер на будівництво нової школи на вул.. Успенській в селі Сокільники.

Завершується встановлення Зупинок громадського транспорту на центральній дорозі села Сокільники.

Безымянный3

Проводиться озеленення громадських місць, а саме, біля пам’ятника Героям України в центрі села та біля церкви Успіння Пресвятої Богородиці в селі Сокільники.

Безымянный4

Проводяться роботи по реконструкції роздягалень на стадіоні «Кар’єр».

Планується встановлення 40 додаткових камер відео нагляду в селі Сокільники з моніторингом та чергуванням патрульного автомобіля поліції в темну пору доби.

Проведено частково каналізування вулиць Січових Стрільців, вулиці  Грушевського, район вулиці Садової та район вулиці Сірка та кварталу забудови Сонячний.

Проводиться ремонт, реконструкція та побудова нових доріг та доріжок в селі СокільникиБезымянный5Безымянный6Безымянный7

Безымянный8Безымянный9