З 02.03.2018 року у сесійному залі приміщення Сокільницької сільської ради щосереди з 10.00 до 13.00 буде відбуватися прийом фахівця із соціальної роботи Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Шановні мешканці села Сокільники!

З 02.03.2018 року у сесійному залі приміщення  Сокільницької сільської ради щосереди з 10.00 до 13.00 буде відбуватися прийом фахівця із соціальної роботи Пустомитівського районного центру соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді.

Головними завданнями фахівця є:

• Робота з учасниками АТО та внутрішньо переміщеними сім’ями.
  • виявлення осіб, сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, потребують соціальної підтримки та надання їм соціальних послуг, а саме

соціально-економічних, юридичних та психологічних.

• Здійснення контролю за цільовим використанням одноразової допомоги при народженні дитини та створення умов для її повноцінного утримання та виховання.