24-25 листопада 2017 року в селі Сокільники проходив міжнародний форум підприємців

24-25 листопада 2017 року в селі  Сокільники проходив міжнародний форум підприємців «Сокільники 2017», організований за сприяння Сокільницької сільської ради.

На форум прибули підприємці з Гміни Немце Люблінського Повіту РП для налагодження партнерських стосунків з підприємцями села Сокільники. Форум проходив у Готельно-ресторанному комплексі «Панська Гора».  На форумі була підписана Декларація «Про наміри спільної діяльності між Сокільницькою сільською радою та Гміною Немце Люблінського Повіту РП».

Представники польських фірм відвідали такі підприємства, як фірма «Арт-Енерго», «Росан Пак», завод «Димком», фірма «Ельграф».

Сокільницька сільська рада висловлює щиру подяку всім підприємцям, що долучилися до організації цього Заходу.

viber image 03viber image 04viber image 01