Мікропроект місцевого розвитку

Село виграло мікропроект з проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку "Капітальний ремонт вуличного освітлення шляхом запровадження інноваційних енергозберігаючих технологій  в с. Сокільники Пустомитівського району Львівської області." в сумі 100 тис. грн.

В рамках проекту здійснюватимуться будівельні роботи; передбачається придбання та монтаж електроосвітлювального обладнання; підбиття підсумків реалізації проекту, презентація результатів проекту.

Впровадженням проекту буде досягнено започаткування повного переходу освітлення села на світлодіодні світильники, підвищення якості вуличного освітлення, скорочення споживання електроенергії для зовнішнього освітлення села, зниження соціальної напруги, покращення морально-психологічного клімату в територіальній громаді.

Метою проекту є згуртування громади с. Сокільники Пустомитівського району Львівської області у покращенні вуличного освітлення, забезпечення запровадження енергозберігаючих технологій при наданні послуг з освітлення десяти в'їзних вулиць села для покращення безпеки мешканців села у вечірній час, зменшення бюджетних видатків,  витрат електроенергії та покращення якості надання послуг і разом з цим  комфорту проживання.