Громадські обговорення

Сокільницька сільська рада повідомляє про громадське обговорення пропозиції щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Повідомляємо, що буде проводитись громадське обговорення пропозиції щодо добровільного об’єднання територіальних громад, а саме: Територіальної громади с.Сокільники, Територіальної громади села Годовиця, територіальної громади села Скнилів,Територіальної громади села Солонка, Територіальної громади села Поршна, Територіальної громади села Раковець, Територіальної громади села Зубра, Територіальної громади селаЖирівка, Територіальної громади села Вовків в Сокільницьку об’єднану територіальну громаду з центром у селі Сокільники.

Мета і завдання порядку проведення громадських обговорень: вивчення пропозиції,залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

З Порядком проведення громадських обговорень можна ознайомитися в приміщенні Сокільницької сільської ради: понеділок – п’ятниця з 9.00 до 17.00, відповідальний -секретар Сокільницької сільської ради В. Святий.

Письмові пропозиції приймаються до 09 червня 2016 року за адресою: 81130, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Сокільники, вул. С. Стрільців, 1.

В громадському обговоренні можуть брати участь фізичні та юридичні особи, а також,громадські об’єднання, зареєстровані на території Сокільницької сільської ради.

Відповідальний за проведення громадського обговорення – секретар Сокільницької сільської ради В. Святий.

Громадські обговорення будуть проходити о 17.00 год. 09 червня 2016 року в залі засіданьСокільницької сільської ради за адресою: с. Сокільники, вул. С. Стрільців, 1.