Громадське обговорення

Сокільницька сільська рада повідомляє про громадське обговорення пропозиції щодо добровільного об’єднання територіальних громад (рішення №87 від 27.04.2016 року Сокільницької сільської ради IX-ї сесії VII-го демократичного скликання).

Повідомляємо, що буде проводитись громадське обговорення пропозиції щодо добровільного об’єднання територіальних громад, а саме: Територіальної громади с. Сокільники, Територіальної громади с. Малечковичі, Територіальної громади с. Годовиці, Територіальної громади с. Басівки, Територіальної громади с. Нагоряни. Адміністративним центром об’єднаної територіальної громади пропонується с.Сокільники, назва – _______________ об’єднана територіальна громада.

Мета і завдання порядку проведення громадських обговорень: вивчення пропозиції, залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

З Порядком проведення громадських обговорень можна ознайомитися в приміщенні Сокільницької сільської ради: понеділок – п’ятниця з 9.00 до 17.00, відповідальний - секретар Сокільницької сільської ради В. Святий.

Письмові пропозиції приймаються до 09 червня 2016 року за адресою: 81130, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Сокільники, вул. С. Стрільців, 1.

В громадському обговоренні можуть брати участь фізичні та юридичні особи, а також, громадські об’єднання, зареєстровані на території Сокільницької сільської ради.

Відповідальний за проведення громадського обговорення – керуючий справами Сокільницької сільської ради І. Маланчук.

Громадські обговорення будуть проходити о 17.00 год. 09 червня 2016 року в залі засідань Сокільницької сільської ради за адресою: с. Сокільники, вул. С. Стрільців, 1.