Встановлення шумозахисних екранів

Сокільницька сільська рада повідомляє про громадське обговорення щодо доцільності встановлення шумозахисних екранів на межі автодороги Т-14-16 Львів-Пустомити-Меденичі.

Повідомляємо, що буде проводитись громадське обговорення щодо доцільності встановлення шумозахисних екранів на межі автодороги Т-14-16 Львів-Пустомити-Меденичі біля с. Сокільники.

Мета і завдання порядку проведення громадських обговорень: вивчення пропозиції, залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо встановлення шумозахисних екранів на межі автодороги Т-14-16 Львів-Пустомити-Меденичі біля с. Сокільники.

З Порядком проведення громадських обговорень можна ознайомитися в приміщенні Сокільницької сільської ради: понеділок – п’ятниця з 9.00 до 17.00, відповідальний – діловод-спеціаліст сільської ради Р. Марко.

Письмові пропозиції приймаються до 17 червня 2016 року за адресою: 81130, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Сокільники, вул. С. Стрільців, 1.

В громадському обговоренні можуть брати участь фізичні та юридичні особи, а також, громадські об’єднання, зареєстровані на території Сокільницької сільської ради.

Відповідальний за проведення громадського обговорення – діловод-спеціаліст Сокільницької сільської ради Р. Марко.

Громадські обговорення будуть проходити о 17.00 год. 17 червня 2016 року в залі засідань Сокільницької сільської ради за адресою: с. Сокільники, вул. С. Стрільців, 1.

З повагою,

Сільський голова                            Сулимко Т.М.